SENIOREN - SJ - Jongbeloften

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
MEESEN Emerson
VAN DEN BOSSCHE Ludo

Afgevaardigde :
BRACKE Eva
VAN NUFFEL Koen

Trainingsdag 1 :
maandag van 20:00 - 21:15 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 4+5

Trainingsdag 2 :
woensdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 1A
Kleedkamer 4+5

Competitie :
Reserven Oost-Vlaanderen
Reeks ORGF

Thuiswedstrijd :
vrijdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


ALGOET Jonas
CADOT Antoine
CLARACQ Rubens
DE BAETS Milan
DE GRAEVE Nils
DE WITTE Tanguy
HOSTE Natan
HUYGHE Matti
NOTTE Lander
PARELLO Luca
RAMCIC Delmar
SONRAI Imran
VAN DAMME Milan
VAN DEN BROECKE Anthony
VAN LANDEGHEM Robin
VAN LANDEGHEM Tim
VAN LOO Lars
VAN VLAENDEREN Daymon
VAN VRECKEM Jules
VOLCKAERT Vic
WATERLOOS Rune
WILMSEN Thibault

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
3032K.V. CERCLE MELLE
WebsiteLocatie
3271EENDRACHT MOORTSELE
WebsiteLocatie
3878F.C.S.K.V. OVERMERE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
6796K.E. ST-ANNA BOTTELARE
WebsiteLocatie
6891K.V.V.E. MASSEMEN
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7330K.F.C. EKSAARDE
WebsiteLocatie
7452S.K. WICHELEN
Locatie
8263F.C. SMETLEDE
WebsiteLocatie
8363VOORWAARTS GIJZEL-OOSTERZELE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 22-05-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


vr 01/09/202320:00FCSKV OVERMERE ASKV OOSTAKKERReeks ORGF1 - 3
vr 08/09/202320:00SKV OOSTAKKERKESA BOTTELARE AReeks ORGF3 - 0
vr 22/09/202320:00SKV OOSTAKKERKVC MELLE Reeks ORGF2 - 3
za 30/09/202315:00KFC EKSAARDE ASKV OOSTAKKERReeks ORGF6 - 1
vr 06/10/202320:00SKV OOSTAKKERFCT MELLE AReeks ORGF3 - 2
vr 13/10/202320:00SKV OOSTAKKERVW GIJZEL-OOSTERZELE Reeks ORGF2 - 2
za 21/10/202315:00KFC HEUSDEN SP ASKV OOSTAKKERReeks ORGF3 - 3
vr 03/11/202320:00KVVE MASSEMEN ASKV OOSTAKKERReeks ORGF3 - 2
vr 10/11/202320:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks ORGF3 - 3
vr 17/11/202320:00FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks ORGF3 - 0
vr 24/11/202320:00SKV OOSTAKKEREENDR MOORTSELE AReeks ORGF2 - 7
vr 01/12/202320:00SKV OOSTAKKERFCSKV OVERMERE AReeks ORGF1 - 3
vr 08/12/202320:00SKV OOSTAKKERFC SMETLEDE BReeks ORGF5 - 5
vr 15/12/202320:00SKV OOSTAKKERSK WICHELEN AReeks ORGF1 - 3
vr 12/01/202420:15KESA BOTTELARE ASKV OOSTAKKERReeks ORGF1 - 1
vr 26/01/202419:30KVC MELLE SKV OOSTAKKERReeks ORGF1 - 1
vr 02/02/202420:00SKV OOSTAKKERKFC EKSAARDE AReeks ORGF1 - 1
za 17/02/202415:00FCT MELLE ASKV OOSTAKKERReeks ORGF1 - 2
vr 23/02/202420:00VW GIJZEL-OOSTERZELE SKV OOSTAKKERReeks ORGF0 - 1
vr 01/03/202420:00SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP AReeks ORGF0 - 6
wo 06/03/202420:00SK WICHELEN ASKV OOSTAKKERReeks ORGF3 - 0
vr 15/03/202420:00SKV OOSTAKKERKVVE MASSEMEN AReeks ORGF5 - 2
za 23/03/202413:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks ORGF7 - 1
wo 27/03/202420:00FC SMETLEDE BSKV OOSTAKKERReeks ORGF3 - 2
za 13/04/202415:00EENDR MOORTSELE ASKV OOSTAKKERReeks ORGF3 - 3
ma 22/04/202420:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks ORGF4 - 4
Gepubliceerd op 22-05-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC