KVV ZELZATE C
COMPETITIEWEDSTRIJD zaterdag 06/04/2024
om 12:00 uur
SKV OOSTAKKER B
AKBULUT Mehmet Said |
BERTE Jobe |
BRAECKMAN Jenne |
BRUNEEL DE MARTELAERE Chiel |
CARCHON Andreas |
COUSSEMENT Reus |
DE WILDE OLVERA Matteo |
GERREGAT Elias |
LAGAE Julian |
RAMAUT Arthur |
SAIDI Haytem |
STOCKMAN Basile |
VAN MELCKEBEKE Jeroom |
VANFLETEREN Mats |
4139 | K.F.C. HOGER OP KALKEN | Website | Locatie | |
4165 | K.V.V. ZELZATE | Website | Locatie | |
4740 | EVERGEM 2020 | Website | Locatie | |
5358 | F.C. DESTELBERGEN | Website | Locatie | |
5617 | S.K. LOCHRISTI | Website | Locatie | |
7206 | FC TENSTAR MELLE | Website | Locatie | |
7514 | S.K. WACHTEBEKE | Website | Locatie | |
8523 | FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE | Website | Locatie | |
9160 | S.K. VINDERHOUTE | Locatie | ||
9636 | JAGO SINT-AMANDSBERG | Website | Locatie | |
9793 | FC DRACUNA GENT | Locatie | ||
Gepubliceerd op 28-03-2024 |
za 02/09/2023 | 10:30 | KFCHO KALKEN B | SKV OOSTAKKER | Reeks G11AA | |
za 09/09/2023 | 11:00 | SKV OOSTAKKER | JAGO ST.-A BERG M | Reeks G11AA | |
wo 20/09/2023 | 18:45 | SKV OOSTAKKER | FCDKG BEERVELDE | Reeks G11AA | |
za 23/09/2023 | 09:30 | SK WACHTEBEKE A | SKV OOSTAKKER | Reeks G11AA | |
za 30/09/2023 | 11:00 | SKV OOSTAKKER | SK LOCHRISTI B | Reeks G11AA | |
za 07/10/2023 | 09:30 | FCT MELLE B | SKV OOSTAKKER | Reeks G11AA | |
za 14/10/2023 | 11:00 | SKV OOSTAKKER | FC DESTELBERGEN B | Reeks G11AA | |
za 21/10/2023 | 11:00 | SKV OOSTAKKER | KFCHO KALKEN B | Reeks G11AA | |
zo 29/10/2023 | 09:00 | JAGO ST.-A BERG M | SKV OOSTAKKER | Reeks G11AA | |
za 04/11/2023 | 10:00 | FCDKG BEERVELDE | SKV OOSTAKKER | Reeks G11AA | |
za 11/11/2023 | 11:00 | SKV OOSTAKKER | SK WACHTEBEKE A | Reeks G11AA | |
za 18/11/2023 | 13:00 | SK LOCHRISTI B | SKV OOSTAKKER | Reeks G11AA | |
za 25/11/2023 | 11:00 | SKV OOSTAKKER | FCT MELLE B | Reeks G11AA | |
za 02/12/2023 | 11:15 | FC DESTELBERGEN B | SKV OOSTAKKER | Reeks G11AA | |
za 13/01/2024 | 11:00 | SKV OOSTAKKER | JAGO ST.-A BERG M | Reeks 2G11AB | |
za 20/01/2024 | 11:15 | FC DESTELBERGEN B | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G11AB | PP |
zo 28/01/2024 | 11:00 | FC DRACUNA GENT | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G11AB | |
za 03/02/2024 | 11:00 | SKV OOSTAKKER | KVV ZELZATE C | Reeks 2G11AB | |
za 17/02/2024 | 11:00 | EVERGEM 2020 B | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G11AB | |
za 24/02/2024 | 11:00 | SKV OOSTAKKER | SK VINDERHOUTE | Reeks 2G11AB | |
za 02/03/2024 | 14:00 | FCDKG BEERVELDE | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G11AB | |
za 09/03/2024 | 12:30 | JAGO ST.-A BERG M | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G11AB | |
za 16/03/2024 | 11:00 | SKV OOSTAKKER | FC DESTELBERGEN B | Reeks 2G11AB | |
za 23/03/2024 | 11:00 | SKV OOSTAKKER | FC DRACUNA GENT | Reeks 2G11AB | |
za 06/04/2024 | 12:00 | KVV ZELZATE C | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G11AB | |
za 13/04/2024 | 11:00 | SKV OOSTAKKER | EVERGEM 2020 B | Reeks 2G11AB | |
za 20/04/2024 | 10:00 | SK VINDERHOUTE | SKV OOSTAKKER | Reeks 2G11AB | |
za 27/04/2024 | 11:00 | SKV OOSTAKKER | FCDKG BEERVELDE | Reeks 2G11AB | |
Gepubliceerd op 28-03-2024 | |||||
Wedstrijd uitgesteld = pp Wedstrijd stopgezet = ST Algemeen forfait van ploeg = AMC |