JEUGD - U11B - Preminiemen

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
STOCKMAN Rob

Afgevaardigde :
VAN MELCKEBEKE Koen

Trainingsdag 1 :
woensdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 1B

Trainingsdag 2 :
vrijdag van 18:00 - 19:00 uur
Terrein 1B

Competitie :
U11 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G11AA (niveau: 1)
Reeks 2: 2G11AB (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER B

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 24/02/2024
om 11:00 uur

SK VINDERHOUTE

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


AKBULUT Mehmet Said
BERTE Jobe
BRAECKMAN Jenne
BRUNEEL DE MARTELAERE Chiel
CARCHON Andreas
COUSSEMENT Reus
DE WILDE OLVERA Matteo
GERREGAT Elias
LAGAE Julian
RAMAUT Arthur
SAIDI Haytem
STOCKMAN Basile
VAN MELCKEBEKE Jeroom
VANFLETEREN Mats

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


4139K.F.C. HOGER OP KALKEN
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7206FC TENSTAR MELLE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
Locatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9793FC DRACUNA GENT
Locatie
Gepubliceerd op 21-02-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


za 02/09/202310:30KFCHO KALKEN BSKV OOSTAKKERReeks G11AA
za 09/09/202311:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG MReeks G11AA
wo 20/09/202318:45SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks G11AA
za 23/09/202309:30SK WACHTEBEKE ASKV OOSTAKKERReeks G11AA
za 30/09/202311:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks G11AA
za 07/10/202309:30FCT MELLE BSKV OOSTAKKERReeks G11AA
za 14/10/202311:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks G11AA
za 21/10/202311:00SKV OOSTAKKERKFCHO KALKEN BReeks G11AA
zo 29/10/202309:00JAGO ST.-A BERG MSKV OOSTAKKERReeks G11AA
za 04/11/202310:00FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks G11AA
za 11/11/202311:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE AReeks G11AA
za 18/11/202313:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks G11AA
za 25/11/202311:00SKV OOSTAKKERFCT MELLE BReeks G11AA
za 02/12/202311:15FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks G11AA
za 13/01/202411:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG MReeks 2G11AB
za 20/01/202411:15FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks 2G11ABPP
zo 28/01/202411:00FC DRACUNA GENT SKV OOSTAKKERReeks 2G11AB
za 03/02/202411:00SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE CReeks 2G11AB
za 17/02/202411:00EVERGEM 2020 BSKV OOSTAKKERReeks 2G11AB
za 24/02/202411:00SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE Reeks 2G11AB
za 02/03/202414:00FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks 2G11AB
za 09/03/202412:30JAGO ST.-A BERG MSKV OOSTAKKERReeks 2G11AB
za 16/03/202411:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks 2G11AB
za 23/03/202411:00SKV OOSTAKKERFC DRACUNA GENT Reeks 2G11AB
za 06/04/202412:00KVV ZELZATE CSKV OOSTAKKERReeks 2G11AB
za 13/04/202411:00SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 BReeks 2G11AB
za 20/04/202410:00SK VINDERHOUTE SKV OOSTAKKERReeks 2G11AB
za 27/04/202411:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks 2G11AB
Gepubliceerd op 21-02-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC