JEUGD - U12A - Miniemen

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
SOBRIE Joppe

Afgevaardigde :
DE KEYSER Wouter

Trainingsdag 1 :
maandag van 18:30 - 19:45 uur
Terrein 1A

Trainingsdag 2 :
woensdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 2A

Competitie :
U12 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G12U (niveau: 3)
Reeks 2: 2G12Z (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER A

COMPETITIEWEDSTRIJD

woensdag 21/02/2024
om 18:30 uur

VOS REINAERT A

Selectie:
BIESMANS Brent - DE KEYSER Leon - LEYNS Nand - QUIROGA Gauthier - VAN EENAEME Wouter - VAN STEENKISTE Kyliano - VAN VLAENDER Guillaume - VAN VLEM Tuur - VAN WYMEERSCH Jayden - VANFLETEREN Thor

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


BIESMANS Brent
DE KEYSER Leon
DENIZLI Ensar
JANSSEN Nora
KYAZIMOV Kaan
LEYNS Nand
QUIROGA Gauthier
VAN DEN NESTE Kyandro
VAN EENAEME Wouter
VAN STEENKISTE Kyliano
VAN VLAENDER Guillaume
VAN VLEM Tuur
VAN WYMEERSCH Jayden
VANFLETEREN Thor

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


4385K.F.C. SP. ST.-GILLIS WAAS
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
Locatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9561FC SINT-NIKLAAS
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
9678SPORTKRING KEMZEKE
WebsiteLocatie
64100V.O.S. REINAERT
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 21-02-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


za 02/09/202311:15SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT Reeks G12U
za 09/09/202314:00EVERGEM 2020 SKV OOSTAKKERReeks G12U
za 16/09/202310:45JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks G12U
za 23/09/202311:15SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE AReeks G12U
za 30/09/202311:15FCSJ SLEIDINGE SKV OOSTAKKERReeks G12U
za 07/10/202311:15SKV OOSTAKKERSK VINDERHOUTE Reeks G12U
za 14/10/202309:00SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks G12U
za 21/10/202309:15ST MUIDE GENT SKV OOSTAKKERReeks G12U
za 28/10/202311:15SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 Reeks G12U
za 04/11/202311:15SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks G12U
za 11/11/202310:45KSCE MARIAKERKE ASKV OOSTAKKERReeks G12U
za 18/11/202311:15SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE Reeks G12U
za 02/12/202311:15SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM Reeks G12U
za 16/12/202311:45SK VINDERHOUTE SKV OOSTAKKERReeks G12U
za 13/01/202413:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks 2G12Z
za 20/01/202411:15SKV OOSTAKKERFC SINT-NIKLAAS Reeks 2G12ZPP
za 27/01/202411:15SKV OOSTAKKERKFC SP ST-GILLIS WAAS AReeks 2G12Z
za 03/02/202411:15SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks 2G12Z
za 17/02/202411:15SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks 2G12Z
wo 21/02/202418:30SKV OOSTAKKERVOS REINAERT AReeks 2G12Z
za 24/02/202411:00SPORTKRING KEMZEKE SKV OOSTAKKERReeks 2G12Z
za 09/03/202411:15SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks 2G12Z
za 16/03/202412:30FC SINT-NIKLAAS SKV OOSTAKKERReeks 2G12Z
za 23/03/202410:00KFC SP ST-GILLIS WAAS ASKV OOSTAKKERReeks 2G12Z
za 06/04/202411:15SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks 2G12Z
za 13/04/202410:45JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks 2G12Z
za 20/04/202411:15SKV OOSTAKKERSPORTKRING KEMZEKE Reeks 2G12Z
za 27/04/202409:30VOS REINAERT ASKV OOSTAKKERReeks 2G12Z
Gepubliceerd op 21-02-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC