JEUGD - U15B - Knapen

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
VAN DEN BOSSCHE Nick

Afgevaardigde :
SCHITTEKATTE Thierry

Trainingsdag 1 :
maandag van 18:30 - 19:45 uur
Terrein 2

Trainingsdag 2 :
woensdag van 18:45 - 20:00 uur
Terrein 1A

Competitie :
U15 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G15AH (niveau: 1/2)
Reeks 2: 2G15AD (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

Momenteel geen wedstrijd gepland

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


AMPONSAH Damian
BEIRNAERT Chaz
BOES Maarten
COPPIETERS Jochen
FISTIK Huseyin
JAFARI KAFIABAD Iliya
MALFAIT Noah
SCHITTEKATTE Xabi
SHAMIL Magaev
SONEVILAYSACK Anorin
SOW Oumarfarouk
UYTTERSCHAUT Mauro
VANDAMME Mats
VANDERKIMPEN Miel
VERBEKE Devin
ZANDERS Tuur

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
4949KVV LAARNE-KALKEN
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
6891K.V.V.E. MASSEMEN
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 22-05-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


za 02/09/202313:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks G15AH
za 09/09/202315:30FC DESTELBERGEN BSKV OOSTAKKERReeks G15AH
za 16/09/202315:00VSV GENT ASKV OOSTAKKERReeks G15AH
za 23/09/202313:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE BReeks G15AH
za 30/09/202315:00KFC HEUSDEN SP BSKV OOSTAKKERReeks G15AH
za 07/10/202313:00SKV OOSTAKKERKVVE MASSEMEN AReeks G15AH
za 14/10/202314:00KVV LAARNE-KALKEN BSKV OOSTAKKERReeks G15AH
za 21/10/202314:30JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks G15AH
za 28/10/202313:00SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN BReeks G15AH
za 04/11/202313:00SKV OOSTAKKERVSV GENT AReeks G15AH
za 18/11/202313:00SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP BReeks G15AH
za 25/11/202315:00KVVE MASSEMEN ASKV OOSTAKKERReeks G15AH
za 02/12/202313:00SKV OOSTAKKERKVV LAARNE-KALKEN BReeks G15AH
za 09/12/202314:00FCDKG BEERVELDE BSKV OOSTAKKERReeks G15AHPP
za 13/01/202416:30SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE AReeks 2G15AD
za 27/01/202413:00SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM Reeks 2G15AD
za 03/02/202415:00KSCE MARIAKERKE ASKV OOSTAKKERReeks 2G15AD
za 17/02/202413:00SKV OOSTAKKERVSV GENT BReeks 2G15AD
zo 25/02/202411:15ST MUIDE GENT ASKV OOSTAKKERReeks 2G15AD
za 02/03/202413:00SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE BReeks 2G15AD
za 23/03/202410:40SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G15AD
do 28/03/202419:00JAGO ST.-A BERG ASKV OOSTAKKERReeks 2G15AD
za 06/04/202413:00SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE AReeks 2G15AD
vr 12/04/202419:45FCSJ SLEIDINGE ASKV OOSTAKKERReeks 2G15AD
za 13/04/202414:30VSV GENT BSKV OOSTAKKERReeks 2G15AD
ma 15/04/202420:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG AReeks 2G15AD
za 20/04/202413:00SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT AReeks 2G15AD
za 27/04/202414:00FC ASSENEDE BSKV OOSTAKKERReeks 2G15AD
Gepubliceerd op 22-05-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC