MAANDKALENDER

Kies een andere maand waarvoor je de agenda wenst te zien en/of filter verder op ploeg/evenement

   

donderdag 01-02-2024PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 2A
17:30 - 18:30
TrainingU9ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU13ATerrein 1A
17:30 - 18:30
TrainingU13BTerrein 1B
18:30 - 19:45
TrainingU15CTerrein 2
18:30 - 20:00
TrainingU15ATerrein 1A
18:30 - 20:00
TrainingU17BTerrein 1B
20:00 - 21:30
TrainingKSTerrein 1
20:00 - 21:30
TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 4+5
20:00 - 21:30
TrainingSBTerrein 2
Kleedkamer 6+7
vrijdag 02-02-2024PloegLocatie
18:00 - 19:00
TrainingU9BTerrein 2C
18:00 - 19:00
TrainingU10BTerrein 2B
18:00 - 19:00
TrainingU11ATerrein 1A
18:00 - 19:00
TrainingU11BTerrein 1B
18:30 - 19:30
TrainingU8BTerrein 2A
20:00
CompetitieSJSKV OOSTAKKER B - KFC EKSAARDE AS.K.V.O.
Terrein 1
zaterdag 03-02-2024PloegLocatie
09:00
CompetitieU11ASKV OOSTAKKER A - LS MERENDREE S.K.V.O.
Terrein 1A
09:15
CompetitieU10BSKV OOSTAKKER B - FC DRACUNA GENT S.K.V.O.
Terrein 1B
09:30
CompetitieU7BSKV OOSTAKKER B - SV ZAFFELARE AS.K.V.O.
Terrein 2A
10:00
CompetitieU8BSKV OOSTAKKER B - SV ZAFFELARE AS.K.V.O.
Terrein 2C
10:30
CompetitieU8ASKV OOSTAKKER A - FCSKV OVERMERE AS.K.V.O.
Terrein 2C
10:45
CompetitieU13AKVC MELLE A - SKV OOSTAKKER AWezenstraat 42
9090 Melle
11:00
CompetitieU11BSKV OOSTAKKER B - KVV ZELZATE CS.K.V.O.
Terrein 1A
11:15
CompetitieU10ASKV OOSTAKKER A - VSV GENT AS.K.V.O.
Terrein 1B
11:15
CompetitieU12ASV ZAFFELARE - SKV OOSTAKKER APersijzerstraat 35A
9080 Zaffelare
13:00
CompetitieU12BFC LEMBEKE B - SKV OOSTAKKER BHeihoekse Kerkwegel
9971 Lembeke
13:00
CompetitieU13BFC DAKNAM A - SKV OOSTAKKER BHeilige Geestmolenstraat 42A
9160 Lokeren
13:00
CompetitieU15CSKV OOSTAKKER C - FCT MELLE S.K.V.O.
Terrein 1
13:30
CompetitieU9BFCDKG BEERVELDE - SKV OOSTAKKER BZevestraat 3
9080 Beervelde
14:45
CompetitieU17ASKV OOSTAKKER A - SV WONDELGEM S.K.V.O.
Terrein 1
15:00
CompetitieU15BKSCE MARIAKERKE A - SKV OOSTAKKER BPolderkenslaan 30
9030 Mariakerke
15:30
CompetitieU9AKFC EKSAARDE A - SKV OOSTAKKER AKasteeldreef
9160 Eksaarde
15:30
CompetitieU17BFC DESTELBERGEN B - SKV OOSTAKKER BBergenmeersstraat 1
9070 Destelbergen
19:30
CompetitieSASKV OOSTAKKER - KVVE MASSEMEN AS.K.V.O.
Terrein 1
zondag 04-02-2024PloegLocatie
10:00
CompetitieU15AKFC HEIKANT ZELE A - SKV OOSTAKKER ARechte Heistraat
9240 Zele
maandag 05-02-2024PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU6Terrein 2A
17:30 - 18:30
TrainingU7ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU7BTerrein 2C
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 1B
17:30 - 18:45
TrainingU10ATerrein 1A
18:45 - 19:45
TrainingU12ATerrein 1A
18:45 - 19:45
TrainingU12BTerrein 1B
19:45 - 21:00
TrainingU17ATerrein 1B
20:00 - 21:15
TrainingSJTerrein 1B
Kleedkamer 4+5
20:00 - 21:30
TrainingSBTerrein 1B
Kleedkamer 6+7
dinsdag 06-02-2024PloegLocatie
16:45 - 18:00
TrainingK10-13Terrein 1A
16:45 - 18:00
TrainingK15-17Terrein 1A
17:30 - 18:30
TrainingU9ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU9BTerrein 2C
17:30 - 18:45
TrainingU13ATerrein 1B
17:30 - 18:45
TrainingU13BTerrein 1B
18:30 - 19:30
TrainingU8BTerrein 2A
18:45 - 20:00
TrainingU15ATerrein 1A
18:45 - 20:00
TrainingU15CTerrein 1B
19:45 - 21:15
TrainingU17BTerrein 2
woensdag 07-02-2024PloegLocatie
17:00 - 18:00
TrainingU6Terrein 2A
17:00 - 18:30
TrainingU10BTerrein 1A
17:30 - 18:30
TrainingSGTerrein 2C
17:30 - 18:30
TrainingU7ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU7BTerrein 1B
17:30 - 18:30
TrainingU10ATerrein 1A
18:30 - 20:00
TrainingDATerrein 2C
18:30 - 20:00
TrainingU11ATerrein 1B
18:30 - 20:00
TrainingU11BTerrein 1B
18:30 - 20:00
TrainingU12ATerrein 2A
18:30 - 20:00
TrainingU12BTerrein 2C
18:45 - 20:00
TrainingU15BTerrein 1A
19:30
CompetitieU15ASKV OOSTAKKER A - KVC MELLE S.K.V.O.
Terrein 1
20:00 - 21:15
TrainingU17ATerrein 1B
20:00 - 21:30
TrainingSJTerrein 1A
Kleedkamer 4+5
donderdag 08-02-2024PloegLocatie
10:30
OefenwedstrijdU7ASINT KRUIS WINKEL - SKV OOSTAKKERSINT KRUIS WINKEL
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 2A
17:30 - 18:30
TrainingU9ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU13ATerrein 1A
17:30 - 18:30
TrainingU13BTerrein 1B
18:30 - 19:45
TrainingU15CTerrein 2
18:30 - 20:00
TrainingU15ATerrein 1A
20:00 - 21:30
TrainingKSTerrein 1
20:00 - 21:30
TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 4+5
20:00 - 21:30
TrainingSBTerrein 2
Kleedkamer 6+7
vrijdag 09-02-2024PloegLocatie
18:00 - 19:00
TrainingU9BTerrein 2C
18:00 - 19:00
TrainingU10BTerrein 2B
18:00 - 19:00
TrainingU11ATerrein 1A
18:00 - 19:00
TrainingU11BTerrein 1B
18:30 - 19:30
TrainingU8BTerrein 2A
zaterdag 10-02-2024PloegLocatie
10:00
CompetitieU8AKFCHO KALKEN C - SKV OOSTAKKER AKouterstraat 4A
9270 Kalken
maandag 12-02-2024PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU6Terrein 2A
17:30 - 18:30
TrainingU7ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU7BTerrein 2C
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 1B
17:30 - 18:45
TrainingU10ATerrein 1A
18:30 - 19:45
TrainingU15BTerrein 2
18:45 - 19:45
TrainingU12ATerrein 1A
18:45 - 19:45
TrainingU12BTerrein 1B
19:45 - 21:00
TrainingU17ATerrein 1B
20:00 - 21:15
TrainingSJTerrein 1B
Kleedkamer 4+5
20:00 - 21:30
TrainingSBTerrein 1B
Kleedkamer 6+7
dinsdag 13-02-2024PloegLocatie
16:45 - 18:00
TrainingK10-13Terrein 1A
16:45 - 18:00
TrainingK15-17Terrein 1A
17:30 - 18:30
TrainingU9ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU9BTerrein 2C
17:30 - 18:45
TrainingU13ATerrein 1B
17:30 - 18:45
TrainingU13BTerrein 1B
18:30 - 19:30
TrainingU8BTerrein 2A
18:45 - 20:00
TrainingU15ATerrein 1A
18:45 - 20:00
TrainingU15CTerrein 1B
19:45 - 21:15
TrainingU17BTerrein 2
20:00 - 21:30
TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 4+5
woensdag 14-02-2024PloegLocatie
17:00 - 18:30
TrainingU10BTerrein 1A
17:30 - 18:30
TrainingSGTerrein 2C
17:30 - 18:30
TrainingU7ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU7BTerrein 1B
17:30 - 18:30
TrainingU10ATerrein 1A
18:30 - 20:00
TrainingDATerrein 2C
18:30 - 20:00
TrainingU11ATerrein 1B
18:30 - 20:00
TrainingU11BTerrein 1B
18:30 - 20:00
TrainingU12ATerrein 2A
18:30 - 20:00
TrainingU12BTerrein 2C
18:45 - 20:00
TrainingU15BTerrein 1A
20:00 - 21:15
TrainingU17ATerrein 1B
20:00 - 21:30
TrainingSJTerrein 1A
Kleedkamer 4+5
donderdag 15-02-2024PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 2A
17:30 - 18:30
TrainingU9ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU13ATerrein 1A
17:30 - 18:30
TrainingU13BTerrein 1B
18:30 - 19:45
TrainingU15CTerrein 2
18:30 - 20:00
TrainingU15ATerrein 1A
19:00
CompetitieU17BSK WACHTEBEKE - SKV OOSTAKKER BStationsstraat 193
9185 Wachtebeke
20:00 - 21:30
TrainingKSTerrein 1
20:00 - 21:30
TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 4+5
20:00 - 21:30
TrainingSBTerrein 2
Kleedkamer 6+7
vrijdag 16-02-2024PloegLocatie
18:00 - 19:00
TrainingU9BTerrein 2C
18:00 - 19:00
TrainingU10BTerrein 2B
18:00 - 19:00
TrainingU11ATerrein 1A
18:00 - 19:00
TrainingU11BTerrein 1B
18:30 - 19:30
TrainingU8BTerrein 2A
zaterdag 17-02-2024PloegLocatie
09:00
CompetitieU7BJAGO ST.-A BERG - SKV OOSTAKKER BAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
09:00
CompetitieU13ASKV OOSTAKKER A - SK LOCHRISTI BS.K.V.O.
Terrein 1A
09:15
CompetitieU13BSKV OOSTAKKER B - SK WACHTEBEKE S.K.V.O.
Terrein 1B
09:30
CompetitieU7ASKV OOSTAKKER A - VSV GENT S.K.V.O.
Terrein 2A
09:30
CompetitieU8ASK WACHTEBEKE A - SKV OOSTAKKER AStationsstraat 193
9185 Wachtebeke
09:30
CompetitieU8BSK WACHTEBEKE B - SKV OOSTAKKER BStationsstraat 193
9185 Wachtebeke
10:00
CompetitieU9BSKV OOSTAKKER B - SK WACHTEBEKE AS.K.V.O.
Terrein 2B
10:00
CompetitieU10BKFCE BELZELE EVERGEM B - SKV OOSTAKKER BDoornstraat 55C
9940 Evergem
10:30
CompetitieU9ASKV OOSTAKKER A - SVH WAASMUNSTER AS.K.V.O.
Terrein 2C
10:45
CompetitieU11AJAGO ST.-A BERG B - SKV OOSTAKKER AAlfons Braeckmanlaan 2
9040 Sint-Amansberg
11:00
CompetitieU11BEVERGEM 2020 B - SKV OOSTAKKER BVerschillende Locaties
Zie Website Club
11:00
CompetitieU12BSKV OOSTAKKER B - FCE MEETJESLAND S.K.V.O.
Terrein 1A
11:15
CompetitieU10AKFC MOERBEKE - SKV OOSTAKKER AMoerhofstraat 18
9180 Moerbeke-Waas
11:15
CompetitieU12ASKV OOSTAKKER A - JAGO ST.-A BERG AS.K.V.O.
Terrein 1B
13:00
CompetitieU15BSKV OOSTAKKER B - VSV GENT BS.K.V.O.
Terrein 1
13:00
CompetitieU15CFC ROOIGEM - SKV OOSTAKKER CPapiermolenstraat 1
9000 Gent
13:00
CompetitieU17ASK LOCHRISTI B - SKV OOSTAKKER AMeerdere Locaties
Zie Website Club
15:00
CompetitieSJFCT MELLE A - SKV OOSTAKKER BVaringstraat 1E
9090 Melle
19:30
CompetitieSAFCSM LATEM B - SKV OOSTAKKER Hoge Heirweg 58
9830 Sint-Martens-Latem
maandag 19-02-2024PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU6Terrein 2A
17:30 - 18:30
TrainingU7ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU7BTerrein 2C
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 1B
17:30 - 18:45
TrainingU10ATerrein 1A
18:30 - 19:45
TrainingU15BTerrein 2
18:45 - 19:45
TrainingU12ATerrein 1A
18:45 - 19:45
TrainingU12BTerrein 1B
19:45 - 21:00
TrainingU17ATerrein 1B
20:00 - 21:15
TrainingSJTerrein 1B
Kleedkamer 4+5
20:00 - 21:30
TrainingSBTerrein 1B
Kleedkamer 6+7
dinsdag 20-02-2024PloegLocatie
16:45 - 18:00
TrainingK10-13Terrein 1A
16:45 - 18:00
TrainingK15-17Terrein 1A
17:30 - 18:30
TrainingU9ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU9BTerrein 2C
17:30 - 18:45
TrainingU13ATerrein 1B
17:30 - 18:45
TrainingU13BTerrein 1B
18:30 - 19:30
TrainingU8BTerrein 2A
18:45 - 20:00
TrainingU15ATerrein 1A
18:45 - 20:00
TrainingU15CTerrein 1B
19:45 - 21:15
TrainingU17BTerrein 2
20:00 - 21:30
TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 4+5
woensdag 21-02-2024PloegLocatie
17:00 - 18:00
TrainingU6Terrein 2A
17:00 - 18:30
TrainingU10BTerrein 1A
17:30 - 18:30
TrainingSGTerrein 2C
17:30 - 18:30
TrainingU7ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU7BTerrein 1B
17:30 - 18:30
TrainingU10ATerrein 1A
18:30
CompetitieU12ASKV OOSTAKKER A - VOS REINAERT AS.K.V.O.
Terrein 1B
18:30 - 20:00
TrainingDATerrein 2C
18:30 - 20:00
TrainingU11ATerrein 1B
18:30 - 20:00
TrainingU11BTerrein 1B
18:30 - 20:00
TrainingU12ATerrein 2A
18:30 - 20:00
TrainingU12BTerrein 2C
18:45 - 20:00
TrainingU15BTerrein 1A
20:00 - 21:15
TrainingU17ATerrein 1B
20:00 - 21:30
TrainingSJTerrein 1A
Kleedkamer 4+5
donderdag 22-02-2024PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 2A
17:30 - 18:30
TrainingU9ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU13ATerrein 1A
17:30 - 18:30
TrainingU13BTerrein 1B
18:30 - 19:45
TrainingU15CTerrein 2
18:30 - 20:00
TrainingU15ATerrein 1A
18:30 - 20:00
TrainingU17BTerrein 1B
20:00 - 21:30
TrainingKSTerrein 1
20:00 - 21:30
TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 4+5
20:00 - 21:30
TrainingSBTerrein 2
Kleedkamer 6+7
vrijdag 23-02-2024PloegLocatie
18:00 - 19:00
TrainingU9BTerrein 2C
18:00 - 19:00
TrainingU10BTerrein 2B
18:00 - 19:00
TrainingU11ATerrein 1A
18:00 - 19:00
TrainingU11BTerrein 1B
18:30 - 19:30
TrainingU8BTerrein 2A
20:00
CompetitieSBSKV OOSTAKKER A - SK VINDERHOUTE AS.K.V.O.
Terrein 1
20:00
CompetitieSJVW GIJZEL-OOSTERZELE - SKV OOSTAKKER BHogeveld
9860 Oosterzele
zaterdag 24-02-2024PloegLocatie
09:00
CompetitieU11ASKV OOSTAKKER A - ST MUIDE GENT S.K.V.O.
Terrein 1A
09:15
CompetitieU10BSKV OOSTAKKER B - FC ASSENEDE S.K.V.O.
Terrein 1B
09:15
CompetitieU13BKSC LOKEREN-TEMSE C - SKV OOSTAKKER BDaknamstraat 91
09:30
CompetitieU7AKSKDJ LOVENDEGEM B - SKV OOSTAKKER ASportstraat 24
9920 Lovendegem
09:30
CompetitieU7BSKV OOSTAKKER B - KFC ST-KRUIS-W S.K.V.O.
Terrein 2A
09:30
CompetitieU9BKFC MOERBEKE - SKV OOSTAKKER BMoerhofstraat 18
9180 Moerbeke-Waas
10:00
CompetitieU8BSKV OOSTAKKER B - KFC MOERBEKE BS.K.V.O.
Terrein
10:00
CompetitieU9AKFC HEIKANT ZELE A - SKV OOSTAKKER ARechte Heistraat
9240 Zele
10:30
CompetitieU8ASKV OOSTAKKER A - KVVS SERSK-SCHELLEBELLE S.K.V.O.
Terrein 2C
11:00
CompetitieU11BSKV OOSTAKKER B - SK VINDERHOUTE S.K.V.O.
Terrein 1A
11:00
CompetitieU12ASPORTKRING KEMZEKE - SKV OOSTAKKER AStationstraat
9190 Kemzeke
11:15
CompetitieU10ASKV OOSTAKKER A - FCSKV OVERMERE S.K.V.O.
Terrein 1B
11:15
CompetitieU17BST MUIDE GENT B - SKV OOSTAKKER BGalvestonstraat 37
9000 Gent
12:30
CompetitieU13AKFCHO KALKEN B - SKV OOSTAKKER AKouterstraat 4A
9270 Kalken
13:00
CompetitieU15CSKV OOSTAKKER C - ST MUIDE GENT BS.K.V.O.
Terrein 1
14:00
CompetitieU15AFC SMETLEDE A - SKV OOSTAKKER ASchildekensstraat
9340 Smetlede
14:45
CompetitieU17ASKV OOSTAKKER A - JAGO ST.-A BERG S.K.V.O.
Terrein 1
15:00
CompetitieU12BKVV ZOMERGEM A - SKV OOSTAKKER BSportlaan
9930 Zomergem
19:30
CompetitieSASKV OOSTAKKER - KVVHT ZWIJNAARDE AS.K.V.O.
Terrein 1
zondag 25-02-2024PloegLocatie
11:15
CompetitieU15BST MUIDE GENT A - SKV OOSTAKKER BGalvestonstraat 37
9000 Gent
maandag 26-02-2024PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU6Terrein 2A
17:30 - 18:30
TrainingU7ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU7BTerrein 2C
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 1B
17:30 - 18:45
TrainingU10ATerrein 1A
18:00
CompetitieU10ASV ZAFFELARE - SKV OOSTAKKER APersijzerstraat 35A
9080 Zaffelare
18:30 - 19:45
TrainingU15BTerrein 2
18:45 - 19:45
TrainingU12ATerrein 1A
18:45 - 19:45
TrainingU12BTerrein 1B
19:45 - 21:00
TrainingU17ATerrein 1B
20:00 - 21:15
TrainingSJTerrein 1B
Kleedkamer 4+5
20:00 - 21:30
TrainingSBTerrein 1B
Kleedkamer 6+7
dinsdag 27-02-2024PloegLocatie
16:45 - 18:00
TrainingK10-13Terrein 1A
16:45 - 18:00
TrainingK15-17Terrein 1A
17:30 - 18:30
TrainingU9ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU9BTerrein 2C
17:30 - 18:45
TrainingU13ATerrein 1B
17:30 - 18:45
TrainingU13BTerrein 1B
18:30 - 19:30
TrainingU8BTerrein 2A
18:45 - 20:00
TrainingU15ATerrein 1A
18:45 - 20:00
TrainingU15CTerrein 1B
19:00
CompetitieU15CFCDKG BEERVELDE A - SKV OOSTAKKER CZevestraat 3
9080 Beervelde
19:45 - 21:15
TrainingU17BTerrein 2
20:00 - 21:30
TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 4+5
woensdag 28-02-2024PloegLocatie
17:00 - 18:00
TrainingU6Terrein 2A
17:00 - 18:30
TrainingU10BTerrein 1A
17:30 - 18:30
TrainingSGTerrein 2C
17:30 - 18:30
TrainingU7ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU7BTerrein 1B
17:30 - 18:30
TrainingU10ATerrein 1A
18:30 - 20:00
TrainingDATerrein 2C
18:30 - 20:00
TrainingU11ATerrein 1B
18:30 - 20:00
TrainingU11BTerrein 1B
18:30 - 20:00
TrainingU12ATerrein 2A
18:30 - 20:00
TrainingU12BTerrein 2C
18:45 - 20:00
TrainingU15BTerrein 1A
20:00
CompetitieU15ASKV OOSTAKKER A - ERPE-MERE UNITED AS.K.V.O.
Terrein
20:00 - 21:15
TrainingU17ATerrein 1B
20:00 - 21:30
TrainingSJTerrein 1A
Kleedkamer 4+5
donderdag 29-02-2024PloegLocatie
17:30 - 18:30
TrainingU8ATerrein 2A
17:30 - 18:30
TrainingU9ATerrein 2B
17:30 - 18:30
TrainingU13ATerrein 1A
17:30 - 18:30
TrainingU13BTerrein 1B
18:30 - 19:45
TrainingU15CTerrein 2
18:30 - 20:00
TrainingU15ATerrein 1A
18:30 - 20:00
TrainingU17BTerrein 1B
20:00 - 21:30
TrainingKSTerrein 1
20:00 - 21:30
TrainingSATerrein 1
Kleedkamer 4+5
20:00 - 21:30
TrainingSBTerrein 2
Kleedkamer 6+7
Agenda & locaties zijn onder voorbehoud van wijzigingen.
Klik op het icoon om de wegbeschrijving van de wedstrijden op verplaatsing op te zoeken.
Thuiswedstrijden zijn met aangeduid.