JEUGD - U17A - Scholieren

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
DE BRUYCKER Nick
DE BRUYCKER Rudy
SCHATTEMAN Geert

Afgevaardigde :
MORTIER Patrick

Trainingsdag 1 :
maandag van 19:45 - 21:00 uur
Terrein 1B

Trainingsdag 2 :
woensdag van 20:00 - 21:15 uur
Terrein 1B

Competitie :
U17 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G17Y (niveau: 1/2)
Reeks 2: 2G17W (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER A

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 24/02/2024
om 14:45 uur

JAGO ST.-A BERG

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


AUDENAERT Xander
D AGOSTINO Luca
DE BRUYCKER Stef
DE MAESSCHALCK Milan
DE RAET Jento
JACOBS Lucas
MERT Umut
MORTIER Siebe
SCHATTEMAN Luka
VAN BELLINGEN Robben
VAN DAMME Thiebe
VAN DAMME-VERSCHRAEGEN Charlie
VAN DE PUTTE Jonas
VAN DE VELDE Arne
VAN DE VELDE Tom
VAN DEN BOSSCHE Ilias
VERDONCK Leon
VERHASSELT Lino
WACHTELAER Léon

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
7210K.F.C. ST.-KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9079V.S.V. GENT
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9658S.V. WONDELGEM
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 21-02-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


za 02/09/202313:00SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks G17Y
za 09/09/202314:45SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT AReeks G17Y
za 16/09/202314:45SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE AReeks G17Y
za 23/09/202316:00KVV ZELZATE BSKV OOSTAKKERReeks G17Y
za 30/09/202314:45SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 Reeks G17Y
za 07/10/202313:30KFC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks G17Y
za 14/10/202314:45SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks G17Y
za 21/10/202314:45SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks G17Y
za 28/10/202311:15ST MUIDE GENT ASKV OOSTAKKERReeks G17Y
za 11/11/202314:45SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE BReeks G17Y
za 18/11/202313:30EVERGEM 2020 SKV OOSTAKKERReeks G17Y
wo 22/11/202319:30FC ASSENEDE ASKV OOSTAKKERReeks G17Y
za 25/11/202314:45SKV OOSTAKKERKFC ST-KRUIS-W Reeks G17Y
za 02/12/202315:30SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks G17Y
za 13/01/202414:45SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks 2G17W
za 20/01/202410:30KFC HEUSDEN SP SKV OOSTAKKERReeks 2G17WPP
za 27/01/202411:00VSV GENT SKV OOSTAKKERReeks 2G17W
za 03/02/202414:45SKV OOSTAKKERSV WONDELGEM Reeks 2G17W
za 17/02/202413:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks 2G17W
za 24/02/202414:45SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG Reeks 2G17W
za 02/03/202415:30SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks 2G17W
za 09/03/202414:00FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks 2G17W
za 16/03/202414:45SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP Reeks 2G17W
za 23/03/202414:45SKV OOSTAKKERVSV GENT Reeks 2G17W
za 06/04/202410:40SV WONDELGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G17W
za 13/04/202414:45SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks 2G17W
za 20/04/202417:00JAGO ST.-A BERG SKV OOSTAKKERReeks 2G17W
za 27/04/202414:45SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks 2G17W
Gepubliceerd op 21-02-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC