JEUGD - U17A - Scholieren

SEIZOEN 2022-2023


Trainer :
RAMCIC Edin

Afgevaardigde :

Trainingsdag 1 :
maandag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 2ABC
Kleedkamer 4

Trainingsdag 2 :
woensdag van 18:45 - 20:00 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 1

Competitie :
U17 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G17AB (niveau: 1/2)
Reeks 2: 2G17U (niveau: 2)

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

KFC HEUSDEN SP

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 15/04/2023
om 11:30 uur

SKV OOSTAKKER A

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2022-2023


ALBRECHT Toon
CLAEYS Milo
DE MAEIJER Thibeau
DE MAERTELAERE Seppe
DE MAESSCHALCK Milan
DE WITTE Tanguy
DEBRUYNE Kiam
HANSSENS Tibe
HUYGHE Matti
INGHELBRECHT Arjen
NOTTE Lander
ONDER Nevzat
RAMCIC Delmar
VAN DE VELDE Noah

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2022-2023


2173K.F.C. HEUSDEN SPORT
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
2637K. SPARTA WAASMUNSTER
Locatie
4174K.F.C. HEIKANT ZELE
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5358F.C. DESTELBERGEN
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7330K.F.C. EKSAARDE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8523FC DYNAMO KLEIN-GENT BEERVELDE
WebsiteLocatie
9125F.C. DAKNAM
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 31-03-2023

KALENDER SEIZOEN 2022-2023


za 03/09/202214:00FCDKG BEERVELDE SKV OOSTAKKERReeks G17AB
za 10/09/202213:00SKV OOSTAKKERKFC EKSAARDE Reeks G17AB
za 17/09/202209:45K SP WAASMUNSTER SKV OOSTAKKERReeks G17AB
za 24/09/202213:00SKV OOSTAKKERFC DAKNAM Reeks G17AB
za 01/10/202215:30SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks G17AB
za 08/10/202213:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks G17AB
za 15/10/202213:30KFC HEIKANT ZELE BSKV OOSTAKKERReeks G17AB
za 22/10/202213:00SKV OOSTAKKERFCDKG BEERVELDE Reeks G17AB
za 29/10/202210:30KFC EKSAARDE SKV OOSTAKKERReeks G17AB
za 12/11/202214:00FC DAKNAM SKV OOSTAKKERReeks G17AB
za 19/11/202213:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks G17AB
wo 23/11/202220:00SKV OOSTAKKERK SP WAASMUNSTER Reeks G17AB
za 26/11/202211:00SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks G17AB
za 03/12/202213:00SKV OOSTAKKERKFC HEIKANT ZELE BReeks G17AB
za 14/01/202313:30EVERGEM 2020 ASKV OOSTAKKERReeks 2G17U
za 21/01/202313:00SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT Reeks 2G17U
za 28/01/202313:00SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE Reeks 2G17U
za 04/02/202313:15FC DESTELBERGEN ASKV OOSTAKKERReeks 2G17U
za 11/02/202313:00SKV OOSTAKKERKFC HEUSDEN SP Reeks 2G17U
za 25/02/202314:00FCSJ SLEIDINGE SKV OOSTAKKERReeks 2G17U
za 04/03/202313:00SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP AReeks 2G17U
za 11/03/202313:00SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 AReeks 2G17U
zo 19/03/202311:15ST MUIDE GENT SKV OOSTAKKERReeks 2G17U
za 25/03/202315:00KSCE MARIAKERKE SKV OOSTAKKERReeks 2G17U
za 15/04/202311:30KFC HEUSDEN SP SKV OOSTAKKERReeks 2G17U
za 22/04/202313:00SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE Reeks 2G17U
wo 26/04/202319:30SKV OOSTAKKERFC DESTELBERGEN AReeks 2G17U
za 29/04/202316:15KVV ST-DENIJS SP ASKV OOSTAKKERReeks 2G17U
Gepubliceerd op 31-03-2023
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC