SENIOREN - SB - Beloften

SEIZOEN 2024-2025


Trainer :
DEBOEVERE Kjell

Afgevaardigde :

Trainingsdag 1 :
maandag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 1B
Kleedkamer 2

Trainingsdag 2 :
donderdag van 20:00 - 21:30 uur
Terrein 2
Kleedkamer 2

Competitie :
Reserven Oost-Vlaanderen
Reeks ORGC

Thuiswedstrijd :
vrijdag - 20:00 uur

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

KVV WINDEKE

OEFENWEDSTRIJD

donderdag 08/08/2024
om 20:00 uur

OOSTAKKER-AZALEA (SB)

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2024-2025


BONHEURE Arno
BONHEURE Enzo
BRAECKMAN Kobe
CADOT Antoine
DE POTTER Thomas
DEKENS Thibo
PARELLO Luca
VAN DAMME Milan
VAN LAERE Bram
VAN LANDEGHEM Tim
VAN STEENBERGE Seppe
VANDEMOORTELE Tuur
VOLCKAERT Vic

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2024-2025


662K.F.C. EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
4655K.F.A.C. WAARSCHOOT
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
6946F.C. KAPRIJKE-BENTILLE
WebsiteLocatie
7026K.V.V. KL. BASSEVELDE
WebsiteLocatie
7037F.C. LEMBEKE
WebsiteLocatie
7210K.F.C. ST.-KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
8736V.V. SPARTA URSEL
WebsiteLocatie
9160S.K. VINDERHOUTE
Locatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 18-07-2024

KALENDER SEIZOEN 2024-2025


vr 30/08/202420:00OOSTAKKER-AZALEAKVV ZELZATE BReeks ORGC
za 07/09/202414:30FC KAPRIJKE-BENTILLE AOOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 13/09/202420:00OOSTAKKER-AZALEASK WACHTEBEKE Reeks ORGC
vr 20/09/202419:30SK VINDERHOUTE AOOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 27/09/202420:00VV SP URSEL BOOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 04/10/202420:00OOSTAKKER-AZALEAKSCE MARIAKERKE Reeks ORGC
vr 11/10/202420:00KFCE BELZELE EVERGEM AOOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 18/10/202420:00OOSTAKKER-AZALEAKFC ST-KRUIS-W Reeks ORGC
vr 25/10/202420:00KFAC WAARSCHOOT BOOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 01/11/202420:00OOSTAKKER-AZALEAEVERGEM 2020 BReeks ORGC
vr 08/11/202420:00ST MUIDE GENT OOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 15/11/202420:00OOSTAKKER-AZALEAKVV ST-DENIJS SP BReeks ORGC
za 23/11/202415:30KVVK BASSEVELDE OOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 29/11/202420:00OOSTAKKER-AZALEAFC LEMBEKE BReeks ORGC
vr 06/12/202419:30KFC EVERGEM CENTER OOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 13/12/202420:15KVV ZELZATE BOOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 10/01/202520:00OOSTAKKER-AZALEAFC KAPRIJKE-BENTILLE AReeks ORGC
vr 17/01/202520:00SK WACHTEBEKE OOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 24/01/202520:00OOSTAKKER-AZALEASK VINDERHOUTE AReeks ORGC
vr 31/01/202520:00OOSTAKKER-AZALEAVV SP URSEL BReeks ORGC
vr 07/02/202520:00KSCE MARIAKERKE OOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 14/02/202520:00OOSTAKKER-AZALEAKFCE BELZELE EVERGEM AReeks ORGC
za 22/02/202515:30KFC ST-KRUIS-W OOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 07/03/202520:00OOSTAKKER-AZALEAKFAC WAARSCHOOT BReeks ORGC
za 15/03/202514:30EVERGEM 2020 BOOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 21/03/202520:00OOSTAKKER-AZALEAST MUIDE GENT Reeks ORGC
vr 28/03/202520:00KVV ST-DENIJS SP BOOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 04/04/202520:00OOSTAKKER-AZALEAKVVK BASSEVELDE Reeks ORGC
vr 11/04/202520:00FC LEMBEKE BOOSTAKKER-AZALEAReeks ORGC
vr 25/04/202520:00OOSTAKKER-AZALEAKFC EVERGEM CENTER Reeks ORGC
Gepubliceerd op 18-07-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC