JEUGD - U12B - Miniemen

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
SOBRIE Jeroen

Afgevaardigde :
HAUTERS Veronique

Trainingsdag 1 :
maandag van 18:30 - 19:45 uur
Terrein 1B

Trainingsdag 2 :
woensdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 2C

Competitie :
U12 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G12Y (niveau: 1)
Reeks 2: 2G12U (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

KVV ZOMERGEM A

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 24/02/2024
om 15:00 uur

SKV OOSTAKKER B

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


COLIN Lucas
DE BISSCHOP Cas
GOKTEPE Goktug
KITENGIE KITENGIE Bryton Charlie
PEETERS Liam
QUDAIH Laith
SANCAK Yigit Eren
TRIPP Cooper
VAN DE VEIRE Seppe
VAN HECKE Otis
VERBORGT Marcel
VERMEIRE Thorre
ÜNAL Yusuf

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


231F.C.E. MEETJESLAND
WebsiteLocatie
4165K.V.V. ZELZATE
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
5617S.K. LOCHRISTI
WebsiteLocatie
5641K.V.V. ZOMERGEM
WebsiteLocatie
7037F.C. LEMBEKE
WebsiteLocatie
7187S.K. LOKEREN DOORSLAAR
WebsiteLocatie
7210K.F.C. ST.-KRUIS-WINKEL
WebsiteLocatie
7326S.V. ZAFFELARE
WebsiteLocatie
7514S.K. WACHTEBEKE
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 21-02-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


za 02/09/202311:00SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE Reeks G12Y
za 09/09/202311:00SK WACHTEBEKE SKV OOSTAKKERReeks G12YAMC
za 16/09/202310:30KFC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks G12Y
za 23/09/202311:00SKV OOSTAKKERSV ZAFFELARE Reeks G12Y
za 30/09/202313:00SK LOCHRISTI BSKV OOSTAKKERReeks G12Y
za 07/10/202311:00SKV OOSTAKKERSKL DOORSLAAR CReeks G12Y
za 14/10/202313:00FC LEMBEKE BSKV OOSTAKKERReeks G12Y
za 21/10/202310:00FC ASSENEDE SKV OOSTAKKERReeks G12Y
za 28/10/202311:00SKV OOSTAKKERSK WACHTEBEKE Reeks G12YAMC
za 04/11/202311:00SKV OOSTAKKERKFC ST-KRUIS-W Reeks G12Y
za 11/11/202311:15SV ZAFFELARE SKV OOSTAKKERReeks G12Y
za 18/11/202311:00SKV OOSTAKKERSK LOCHRISTI BReeks G12Y
za 25/11/202309:45SKL DOORSLAAR CSKV OOSTAKKERReeks G12Y
za 02/12/202311:00SKV OOSTAKKERFC LEMBEKE BReeks G12Y
za 13/01/202410:00FC ASSENEDE SKV OOSTAKKERReeks 2G12U
za 20/01/202411:00SKV OOSTAKKERKFC ST-KRUIS-W Reeks 2G12UPP
za 27/01/202411:00SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM Reeks 2G12U
za 03/02/202413:00FC LEMBEKE BSKV OOSTAKKERReeks 2G12U
za 17/02/202411:00SKV OOSTAKKERFCE MEETJESLAND Reeks 2G12U
za 24/02/202415:00KVV ZOMERGEM ASKV OOSTAKKERReeks 2G12U
za 02/03/202411:00SKV OOSTAKKERKVV ZELZATE CReeks 2G12U
za 09/03/202411:00SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE Reeks 2G12U
za 16/03/202410:30KFC ST-KRUIS-W SKV OOSTAKKERReeks 2G12U
za 23/03/202410:00KFCE BELZELE EVERGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G12U
za 06/04/202411:00SKV OOSTAKKERFC LEMBEKE BReeks 2G12U
za 13/04/202411:30FCE MEETJESLAND SKV OOSTAKKERReeks 2G12U
za 20/04/202411:00SKV OOSTAKKERKVV ZOMERGEM AReeks 2G12U
za 27/04/202412:00KVV ZELZATE CSKV OOSTAKKERReeks 2G12U
Gepubliceerd op 21-02-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC