JEUGD - U11A - Preminiemen

SEIZOEN 2023-2024


Trainer :
STEYAERT Ulrik

Afgevaardigde :
GHEYSENS Dimitri

Trainingsdag 1 :
woensdag van 18:30 - 20:00 uur
Terrein 1B

Trainingsdag 2 :
vrijdag van 18:00 - 19:00 uur
Terrein 1A

Competitie :
U11 Oost-Vlaanderen - Gewestelijke
Reeks 1: G11V (niveau: 2)
Reeks 2: 2G11V (niveau: )

Thuiswedstrijd :
zaterdag

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD

SKV OOSTAKKER A

COMPETITIEWEDSTRIJD

zaterdag 24/02/2024
om 09:00 uur

ST MUIDE GENT

AANGESLOTEN SPELERS SEIZOEN 2023-2024


DE PAUW Stan
EL-AWLAKI Amr
GHEYSENS Jeremy
KETELEER Vince
LAGAE Thijs
MEIRSCHAUT Liam
OZ Mina
SENBURSA Alimete
STEYAERT Lubbe
VANDERKIMPEN Vic
YAVASH Aras

TEGENSTANDERS SEIZOEN 2023-2024


11RACING CLUB GENT
WebsiteLocatie
662K.F.C. EVERGEM-CENTER
WebsiteLocatie
2533K.V.V. ST-DENIJS SPORT
WebsiteLocatie
4272K.F.C. EENDR. BELZELE EVERGEM
WebsiteLocatie
4740EVERGEM 2020
WebsiteLocatie
4744F.C. ASSENEDE
WebsiteLocatie
5154K.S.C. EXC. MARIAKERKE
WebsiteLocatie
5488F.C. ST-JORIS SLEIDINGE
WebsiteLocatie
8003LANDO SPORT MERENDREE
WebsiteLocatie
8778FC GOALGETTERS ST-LAUREINS
WebsiteLocatie
9350STANDAARD MUIDE GENT
WebsiteLocatie
9636JAGO SINT-AMANDSBERG
WebsiteLocatie
9662F.C. ROOIGEM RANGERS
WebsiteLocatie
Gepubliceerd op 21-02-2024

KALENDER SEIZOEN 2023-2024


zo 03/09/202310:00KSCE MARIAKERKE ASKV OOSTAKKERReeks G11V
za 09/09/202309:00SKV OOSTAKKEREVERGEM 2020 AReeks G11V
za 16/09/202311:45RACING CLUB GENT CSKV OOSTAKKERReeks G11V
za 23/09/202309:00SKV OOSTAKKERFCG ST-LAUREINS Reeks G11V
za 30/09/202309:00SKV OOSTAKKERFCSJ SLEIDINGE AReeks G11V
za 07/10/202310:30FC ASSENEDE SKV OOSTAKKERReeks G11V
za 14/10/202309:00SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM Reeks G11V
za 21/10/202309:00SKV OOSTAKKERKSCE MARIAKERKE AReeks G11V
za 28/10/202310:45EVERGEM 2020 ASKV OOSTAKKERReeks G11V
zo 19/11/202310:00FCSJ SLEIDINGE ASKV OOSTAKKERReeks G11V
za 25/11/202309:00SKV OOSTAKKERFC ASSENEDE Reeks G11V
za 02/12/202315:45KFCE BELZELE EVERGEM SKV OOSTAKKERReeks G11V
wo 06/12/202318:00FCG ST-LAUREINS SKV OOSTAKKERReeks G11V
vr 08/12/202319:00SKV OOSTAKKERRACING CLUB GENT CReeks G11V
za 13/01/202409:00SKV OOSTAKKERKFC EVERGEM CENTER BReeks 2G11V
za 20/01/202412:15FC ROOIGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G11VPP
za 27/01/202409:30KFCE BELZELE EVERGEM SKV OOSTAKKERReeks 2G11V
za 03/02/202409:00SKV OOSTAKKERLS MERENDREE Reeks 2G11V
za 17/02/202410:45JAGO ST.-A BERG BSKV OOSTAKKERReeks 2G11V
za 24/02/202409:00SKV OOSTAKKERST MUIDE GENT Reeks 2G11V
za 02/03/202410:30KVV ST-DENIJS SP BSKV OOSTAKKERReeks 2G11V
za 09/03/202409:30KFC EVERGEM CENTER BSKV OOSTAKKERReeks 2G11V
za 16/03/202409:00SKV OOSTAKKERFC ROOIGEM Reeks 2G11V
za 23/03/202409:00SKV OOSTAKKERKFCE BELZELE EVERGEM Reeks 2G11V
za 06/04/202409:30LS MERENDREE SKV OOSTAKKERReeks 2G11V
za 13/04/202409:00SKV OOSTAKKERJAGO ST.-A BERG BReeks 2G11V
za 20/04/202409:30ST MUIDE GENT SKV OOSTAKKERReeks 2G11V
za 27/04/202409:00SKV OOSTAKKERKVV ST-DENIJS SP BReeks 2G11V
Gepubliceerd op 21-02-2024
Wedstrijd uitgesteld = pp
Wedstrijd stopgezet = ST
Algemeen forfait van ploeg = AMC